MEDLEMSLISTE, pr. 17.03.2019

Hvis du har ændringer ang. navn, adresse, telefon og/eller mailadresse, bedes du

give besked til sekretæren. Mail: carstengoul@gmail.com

 MEDLEMMER:

Nr.:

Medlemsnr.:

Navn:

By:

Født:

1

2

Ole Rasmussen

4000 Roskilde

06 05 42

2

21

Niels Holst - Sørensen

3400 Hillerød

19 12 22

3

36

Flemming Mortensen

2600 Glostrup

27 01 40

4

43

Knud Søndergaard

2500 Valby

20 03 36

5

63

Frede Kruse - Christiansen

4030 Tune

01 11 43

6

79

Carsten Goul

9260 Gistrup

24 06 44

7

103

Mogens Finn Jung

4623 Ll. Skensved

11 04 41

8

106

John Lange

3520 Farum

02 07 43

9

107

Heini Hald

8900 Randers

04 01 42

10

115

Peer Bak

7400 Herning

28 03 34

11

127

Gert Elmark

4180 Sorø

21 08 38

12

136

Amy Bengtsson

2700 Brønshøj

07 07 34

13

142

Jytte Brandtoft

8270 Højbjerg

17 02 43

14

143

Inga Højmark

9000 Aalborg

10 03 32

15

150

Kurt Mogensen

5750 Ringe

22 05 32

16

154

Vera Jølnæs

2700 Brønshøj

05 02 32

17

158

Johan Peter Høj Christensen

8300 Odder

01 03 37

18

159

Kirsten Lehmann

2840 Holte

30 08 34

19

160

Flemming Nissen

6800 Varde

15 11 40

20

163

Carl Løwe Ilsøe

3700 Rønne

26 03 42

21

164

Benny Christensen

3720 Åkirkeby

05 09 38

22

167

Inger Molich Vester

8930 Randers NØ

12 04 45

23

173

Poul E. Christensen

6760 Ribe

05 01 36

24

178

Birgit Gerda Andersen

2000 Frederiksberg

09 09 38

25

188

Finn H. Rasmussen

3700 Rønne

01 06 45

26

189

Sven Andersen

3700 Rønne

01 11 40

27

193

Vagn Mattson

6100 Haderslev

18 06 42

28

199

Leif G. Nielsen

3790 Hasle

21 08 43

29

200

Erik Preisler

7800 Skive

20 01 46

30

201

Ove Thelin

2630 Taastrup

14 04 44

31

203

Jens Peter Zacho

7900 Nykøbing Mors

10 06 53

32

204

Bent Hviid

8381 Tilst

07 01 45

33

206

Knud Jørgensen

8220 Brabrand

11 02 36

34

208

Kamma Andersen

7800 Skive

20 03 38

35

209

Eigil Andersen

7800 Skive

21 12 36

36

210

Knud Bertelsen

6800 Varde

09 07 33

37

212

Cæsar Funch Jensen

3700 Rønne

02 12 51

38

216

Georg Facius

8300 Odder

15 07 38

39

218

Niels Nygaard

8000 Aarhus

27 01 53

40

219

Preben Staun

7400 Herning

10 04 48

41

221

Hans Erik Boesen

7100 Vejle

02 04 43

42

222

Kai Holm

29650 Mijas (Malaga)

01 12 38

43

223

Torben Lindby

7000 Fredericia

31 03 38

44

225

Hans Bundgaard

9200 Aalborg SV

14 07 42

45

227

Bo Hansen

3700 Rønne

24 12 45

46

228

Jørgen Højmark

9000 Aalborg

11 04 30

47

229

Preben Kragelund

2900 Hellerup

28 08 40

48

231

Erik Brandtoft

8270 Højbjerg

17 02 43

49

232

Bjørn Borgen Hasløv

2820 Gentofte

18 05 41

50

233

Nina Nørgård Møller

8000 Aarhus C

11 03 44

51

236

Ole Jacobsen

6710 Esbjerg V

18 06 45

52

237

Christian Pedersen

9320 Hjallerup

26 04 53

53

238

Jesper Møller

9000 Aalborg

09 06 63

54

240

Ena Christiansen

2650 Hvidovre

13 10 50

55

241

Ole Tikjøb

7900 Nykøbing Mors

28 04 46

56

242

Søren Gøtzsche

3400 Hillerød

13 02 55

57

244

Thomas Bach

2100 København Ø

23 06 73

58

246

Karsten Munkvad

8220 Brabrand

18 11 54

59

253

Johan Evensen

6800 Varde

06 06 44

60

254

Kim Bjelstrand

3700 Rønne

03 10 59

61

255

Martin Roald – Arbøl

2650 Hvidovre

28 10 55

62

256

Rita Ulla Mortensen

2600 Glostrup

16 12 43

 

AMBASSADØRER:

Nr.:

Medlemsnr.:

Navn:

By:

Født:

A 1

247

Knud Høyer

2670 Greve

25 02 46

A 2

248

Peer Leon Jørgensen

3400 Hillerød

10 06 53

A 3

249

Jørgen Hein

9000 Aalborg

 03 02 51

A 4

250

Jørgen Jønsson

2605 Brøndby

12 02 40

A 5

251

Jens Risum

3500 Værløse

11 06 48

A 6

252

Lau Larsen

5500 Middelfart

19 01 52

 

 FORBUNDSMEDLEMMER:

 

Medlemsnr.:

Navn:

By:

Antal:

 

F 1

Dansk Motor Union

2605 Brøndby

1 person

 

F 2

Dansk Atletik Forbund

2605 Brøndby

1 person

 

F 3

Dansk Automobil Sports Union

2605 Brøndby

1 person

 

F 4

Dansk Judo og Ju – Jitsu Union

2605 Brøndby

1 person

 

F 5

Dansk Forening for Rosport

2880 Bagsværd

1 person

 

F 6

Dansk Arbejder Idrætsforbund

2605 Brøndby

5 personer